רפורמה בביטוחי הבריאות, יוני 2024 - מה חשוב שתדעו

איך הרפורמה בביטוחי הבריאות, יוני 2024 משפיעה עליכם?

אנחנו רוצים לשתף אתכם במידע חשוב על הרפורמה החדשה בביטוחי הבריאות שתיכנס לתוקף ממש בקרוב, ב-1 ביוני 2024. השינויים האלו יכולים להשפיע על רבים מכם, ולכן חשוב לנו לעשות קצת סדר ולהסביר מה בדיוק קורה ומה צריך לדעת.

מה הולך להשתנות?

ניתוחים בישראל: כל מי שיש לו ביטוח "ניתוחים מהשקל הראשון" ,מפברואר 2016 ועד אוקטובר 2023, יעבור אוטומטית לביטוח ניתוחים "משלים שב"ן" (שב"ן = המשלים של קופת חולים כמו "מכבי זהב"), אלא אם תאשרו באופן אקטיבי להישאר במוצר הרחב יותר, ותהיו מוכנים לשלם תוספת של כ-30%.

מה המשמעות של השינוי?

המשמעות ל"שנמוך" הזה (שהוא חלק מהותי ברפורמה שנועדה לצמצם את הכפל עם קופות החולים) היא שבמקרה של צורך בניתוח בישראל, יש לתבוע קודם כל את קופת החולים ורק לאחר מכן את חברת הביטוח. זה משפיע מאוד על בחירת המנתח ואופן הגשת התביעה.

⚠️ חשוב מאוד לערב את סוכן/ת הביטוח שמלווה אתכם, בשלבים המוקדמים ביותר כדי שנוכל לנהל את התביעה בצורה הטובה ביותר ולוודא שתקבלו את ההחזרים המגיעים לכם.

ביטוח הבריאות שלכם משתנה!
פנו עכשיו לקבלת מידע ועזרה

האפשרויות שלכם:

  • לעבור אוטומטית לביטוח "משלים שב"ן" – לא נדרש לעשות כלום, אבל זכרו לערב את סוכן הביטוח בכל תביעה מתוכננת.
  • להישאר בביטוח "ניתוחים מהשקל הראשון" – אם אתם מעוניינים בכיסוי הרחב יותר, יש לאשר את זה באופן אקטיבי ולשלם תוספת של כ-30%.

המלצה:

אם אתם בוחרים לעבור לביטוח "משלים שב"ן", אנו ממליצים להשתמש בחיסכון בעלות החודשית כדי לרכוש הרחבה של ביטוח למחלות קשות. בכל מקרה, זכרו לרדת ברמת הכיסוי המקורי.

 

אנחנו כאן בשבילכם לכל שאלה או התייעצות. חשוב לנו שתהיו מוכנים לשינויים ושנקבל את ההחלטות הנכונות עבורכם.

שיהיה לנו רק בריאות!

ביטוח הבריאות שלכם משתנה!
פנו עכשיו לקבלת מידע ועזרה

פוסטים נוספים:

קחו אחריות על תיק הביטוח והפיננסים המשפחתי עוד היום:

Call Now Button