ביטוח נסיעות לחו"ל

מהו ביטוח נסיעות לחו"ל? מדוע הוא חיוני והכרחי עבור כל אחד ואחת מביניכם המתכנן נסיעה לחו"ל וכיצד מומלץ לרכוש ביטוחי נסיעות לחו"ל? על כך ועוד בכתבה שלפניכם.

נסיעה לחו"ל היא ללא ספק חוויה מרגשת בחייו של הנוסע/ת, וככזאת, היא מלווה גם בתקופת הכנות מקדימה במסגרתה נדרש הנוסע/ת להיערך לנסיעתו בהתאם למטרותיה ויעדה. אחד מהנושאים החשובים ביותר במסגרת ההיערכות המוקדמת לנסיעה הינו הנושא הביטוחי והסדרתו של ביטוח נסיעות לחו"ל המותאם לא רק לגילו וצרכיו הביטוחיים של המבוטח אלא גם (ובעיקר) למטרות הנסיעה, מאפייניה, יעדה ומשכה. אז מהו למעשה ביטוח נסיעות לחו"ל ומה חשוב לדעת עליו? המשיכו לקרוא ותדעו…

ביטוח נסיעות לחו"ל- כל מה שחשוב וצריך לדעת

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא למעשה מוצר ביטוחי חיוני והכרחי עבור כל אחד ואחת מביניכם המתכנן לצאת לחו"ל בזמן הקרוב למטרה כזו או אחרת. ביטוח זה משלב בתוכו מספר כיסויים ביטוחיים אשר נועדו להגן עליכם מפני מצבי סיכון שונים  במהלך הנסיעה ולנוכח העלויות הגבוהות הנלוות לכל קבלת טיפול רפואי בחו"ל, ביטוח זה נחשב לביטוח המשתלם והטוב ביותר ביותר לצרכי קבלת טיפולים רפואיים בחו"ל הנדרשים במקרים ומצבים שונים במהלך שהייתכם במדינה זרה.

ביטוח נסיעות לחו"ל – עיקרי הפוליסה

פוליסות ביטוחי נסיעות לחו"ל משלבים בתוכם מספר כיסויים בסיסיים ומורחבים לצרכי קבלת טיפול רפואי בחו"ל, כאשר גם בפוליסות הבסיסיות ביותר עומד לרשותכם כיסוי ביטוחי מלא ונרחב לצרכי החזר הוצאות כספיות הנדרשות מכם לקבלת טיפול רפואי מכל סוג שהוא במהלך הנסיעה. כמו כן, ישנן פוליסות נסיעות לחו"ל המשלבות בתוכן כיסויים רפואיים נוספים למקרים כגון: פינוי רפואי בחו"ל, פינוי מוטס בחזרה לישראל, כיסוי ביטוחי עבור טיפולי חירום בשיניים במהלך הנסיעה ועוד. הכיסוי הביטוחי המורחב של ביטוחים אלו כולל גם כיסוי ביטוחי במקרים של אובדן ו/או גניבת כבודה, כיסוי ביטוחי במקרים של אובדן ו/או גניבת פריטים יקרי ערך אותם לקחתם עימם לנסיעה, כיסוי ביטוחי למטרות החזר הוצאות נסיעה במקרים של ביטול ו/או קיצור משך הנסיעה עקב אירוע רפואי וכיסויים נוספים אותם חשוב להתאים למאפייני הנסיעה.

ביטוח נסיעות לחו"ל- איזה סוגי פוליסות קיימות?

מכיוון שנסיעות לחו"ל שונות באופיין, יעדן ומשך קיומן זאת מזאת, עומדות לרשותכם מספר חלופות שונות בכל הנוגע לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל. חלופות אלו מותאמות למאפייני הנסיעה השונים, החל מאופי הנסיעה ומטרותיה, דרך מדינת היעד או מדינות היעד בהן תבקרו במהלך הנסיעה ועד למצבכם הרפואי טרם הנסיעה. בין יתר סוגי הפוליסות המשווקות על ידי סוכנויות וחברות הביטוח השונות בתחום הנסיעות לחו"ל תוכלו למצוא:

  • ביטוחי נסיעות לתרמילאים המתכננים טיולים ממושכים ומלאי פעילויות אתגריות
  • ביטוחי נסיעות לחו"ל למטרות נופש/חופשה
  • ביטוחי נסיעות לחו"ל למטרות קיומן של פעילויות ספורט אתגרי מכל סוג שהוא, לרבות, טיולי ג'יפים, טיולי צלילה, חופשות סקי וכדומה
  • ביטוחי נסיעות לחו"ל לנשים המצויות בשלבי הריון
  • ביטוחי נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים שמתוקף עיסוקם הם נדרשים לגיחות מרובות לחו"ל לאורך כל ימות השנה
  • ביטוחי נסיעות לחו"ל לבני נוער היוצאים לבלות ביחד עם חבריהם בחו"ל במהלך חופשת הלימודים וכדומה

וביטוחי נסיעות נוספים אותם ניתן להתאים גם לכל אחד ממאפייני הנסיעה השונים וגם למאפייני הנוסע (גיל, מצב בריאותי-רפואי וכדומה).

רכישת ביטוחי נסיעות לחו"ל –כיצד?

ההיצע המגוון של מסלולי הביטוח העומדים לרשותכם בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל, מאפשר לכל אחד ואחת מביניכם לבצע התאמה מלאה בין צרכיו הביטוחיים לאורך תקופת הנסיעה לבין כל מאפייני הנסיעה. לפיכך, אנו ממליצים לכם להסתייע בשירותיהם של יועצי ביטוח מנוסים היכולים להעמיד ולהקים לרשותכם את המסלול הביטוחי האופטימאלי ביותר עבורכם. ליצירת קשר עם יועצי הביטוח שלנו לתכנון מיטבי של תנאי הפוליסה לחצו כאן.

 

פוסטים נוספים:

קחו אחריות על תיק הביטוח והפיננסים המשפחתי עוד היום:

Call Now Button