תכנון פרישה ותכנון פיננסי לגיל השלישי

מצויים לקראת גיל פרישה? נדרשים ליציאה מוקדמת לגמלאות? זה הזמן לדעת הכול על חשיבותו של הליך תכנון פרישה ותכנון פיננסי לבני ובנות הגיל השלישי.

גיל פרישה ויציאה לגמלאות הוא ללא ספק אחת מתקופות החיים המאתגרות ביותר עבור כל אחד ואחת מאיתנו גם ברמה האישית וגם בהיבט הפיננסי המחייב אותנו לבחון את מכלול החלופות הפיננסיות העומדות לרשותנו על מנת להבטיח את עתידנו הכלכלי  ביום שלאחר הפרישה ואילך.

מה חשוב לדעת על שירותי תכנון פרישה ושירותי תכנון פיננסי?

תכנון פרישה ותכנון פיננסי הם למעשה שירות מקצועי כולל המוצע על ידינו בסוכנות הביטוח והפיננסים אברון. שירות זה מיועד גם לאילו מביניכם המצויים לקראת גיל פרישה, גם לאילו מביניכם הנדרשים לפרישה מוקדמת ולמעשה לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין להבטיח את עתידו הכלכלי בגיל פרישה כבר היום.

שירות זה מוצע על ידינו באמצעות נבחרת מובילה של יועצים מנוסים ומיומנים הכוללת: יועצי ומתכנני פרישה, יועצי מס, יועצי השקעות ויועצי ביטוח. השירות הינו פרטני ואישי והוא מותאם לכל אחד ואחת מביניכם בהתאם לאפיקי החיסכון הפנסיוני העומדים לרשותו, נכסיו ההוניים והממוניים אותם הוא השיג לאורך שנות העבודה וכדומה.

על מנת לבחון את מכלול החלופות הפיננסיות העומדות לרשותכם לקראת גיל פרישה, שירותי תכנון פרישה ותכנון פיננסי המוצעים על ידינו כוללים בין היתר:

  • מיפוי המצב הקיים באמצעות מבדק פנסיוני החולש על כל אפיקי החיסכון הפנסיוני העומדים לרשותכם וזאת במקביל להיכרות מעמיקה עם אורחות חייכם ואופן התנהלותכם הכלכלית לאורך שנות העבודה.
  • איתור כספים אבודים אותם צברתם לאורך שנות העבודה באמצעות מקורות פנסיוניים כאלו ואחרים
  • ייעוץ ותכנון מס לצורכי קיבוע זכויות, פריסת מס ושיקולי מיסוי כאלו ואחרים הנלווים לכל פעולת משיכת כספיים ממקורות החיסכון הפנסיוני העומדים לרשותכם
  • בניית תכנית פיננסית ארוכת טווח המבוססת על המקורות הפיננסיים העומדים לרשותכם בעת גיל פרישה
  • ייעוץ השקעות לצרכי ניהול תיקי השקעות ואפיקי חיסכון והשקעה לאחר גיל פרישה
  • מיפוי מדויק של כל הצרכים הביטוחיים שלכם וזאת למטרות תכנון והקמה של פוליסות ביטוח שונות הנדרשות לכם לאחר גיל פרישה.

הפעולות המקצועיות המיושמות על ידינו במסגרת שירותי תכנון פרישה ותכנון פיננסי, מבוססות על ההיכרות המעמיקה שלנו עם תחום מוצרי הביטוח הפנסיוני ומוצרי החיסכון וההשקעה בתחום השירותים הפיננסיים. שירות זה מתבצע בהתאמה מלאה לרמת החיים לה הורגלתם לאורך שנות העבודה ובהתאמה מלאה לכל אפיקי ומקורות החיסכון וההשקעה העומדים לרשותכם.

חשוב לנו שתדעו: שירות זה מיועד גם לכל אחד ואחת מעמיתי אחת מקרנות הפנסיה הוותיקות המצויים לקראת גיל פרישה ו/או לאחריה. במסגרת השירות הניתן על ידינו לעמיתי קרנות פנסיה וותיקות (קרנות מסוג קרן-זכויות), אנו מקפידים לבצע מספר בדיקות אשר נועדו להגן על מלוא הזכויות הפנסיוניות העומדות לרשותכם וזאת בדרך למיצוי מלא של כספי החיסכון להם אתם זכאים.

מצויים כבר בגיל פרישה ועדיין מעוניינים ליהנות מכל היתרונות הנלווים לשירותי התכנון הפיננסי שלנו? אנו מזמינים גם אתכם ליצור עם נציגינו קשר טלפוני ולהיחשף לכל השירותים המקצועיים הרלוונטיים לכם במסגרת שירותי התכנון הפיננסי המוצע על ידי לבני ובנות הגיל השלישי.

פוסטים נוספים:

קחו אחריות על תיק הביטוח והפיננסים המשפחתי עוד היום:

Call Now Button