ניהול תיק הביטוח המשפחתי

מתי בפעם האחרונה ערכתם בדיקה מקיפה ויסודית בתיק הביטוח המשפחתי? עד כמה אתם מודעים בכלל לקיומו של תיק הביטוח המשפחתי והאם כל הפוליסות הביטוחיות המרכיבות אותו באמת נחוצות ומותאמות עבורכם? כל מה שצריך וחשוב לדעת על ניהול תיקי ביטוח משפחתיים בכתבה שלפניכם.

כל אחד ואחת מאיתנו מחזיק ברשותו מספר פוליסות ביטוח שונות מענפי ביטוח שונים כגון: אלמנטארי, סיעודי, בריאות, חיים, פנסיוני ועוד, וכאשר מדובר במשפחה בת מספר נפשות, הרי שמדובר בתיק ביטוח משפחתי המחייב אתכם לדעת כיצד לנהל אותו נכון וליהנות ממגוון רחב של יתרונות ביטוחיים הנלווים לניהול תיק הביטוח המשפחתי.

ניהול תיקי ביטוח משפחתיים – מדוע זה הכרחי ונחוץ לכל משפחה?

כפל תשלומים עבור פוליסות ביטוח כמעט זהות, חוסר התאמה בין תנאי הפוליסות לצרכי המבוטחים וחוסר ידיעה בכל הנוגע למימוש זכויות ביטוחיות, כל אלו ועוד הינם מאפיינים של חוסר ניהול ו/או ניהול לקוי של תיק הביטוח המשפחתי המורכב ממספר פוליסות שונות אותן רכשו בני ובנות המשפחה לאורך השנים, החל מביטוחי בריאות וסיעוד אישיים או משפחתיים, דרך ביטוחי חיים ועד לביטוחים פנסיוניים שונים וביטוחים נוספים אשר נרכשו לבני/בנות המשפחה מטעם מקום עבודתם.

על מנת להימנע מכל ההיבטים הנלווים לניהול לקוי ו/או חוסר ניהול של תיקי הביטוח המשפחתיים, אנו ממליצים לכל אחת ואחת מהמשפחות שביניכם, להסתייע בשירותי ניהול מקצועיים המיועדים לצרכי ניהול תיק הביטוח המשפחתי.

ניהול תיק ביטוח משפחתי- מה הוא כולל?

ניהול תיק ביטוח משפחתי הוא למעשה שירות מקצועי המיושם על ידי יועצי הביטוח המנוסים והמיומנים של חברתנו. במסגרת השירות, אנו פועלים במספר היבטים מקצועיים שונים אשר נועדו להבטיח לכם את פוליסות הביטוח המושלמות והמשתלמות ביותר כל תיק ביטוח משפחתי, כאשר בין יתר הפעולות המיושמות על ידינו תוכלו למצוא:

  • מיפוי ראשוני של המצב הביטוחי הקיים – בשלב הראשון, אנו בוחנים לעומק את כל פוליסות הביטוח אותן צברה המשפחה לאורך השנים, כאשר מטרת המיפוי הינה לאפיין בצורה המדויק ביותר את צרכיה הביטוחיים של המשפחה בהתאם לכל פוליסה כזו או אחרת העומדת לרשותה.
  • איתור פוליסות בעלות כיסוי כפול- כחלק בלתי נפרד משלב המיפוי הראשוני, אנו מקפידים לבצע בדיקה יסודית בכל הנוגע לתנאים הביטוחיים של כל אחת מהפוליסות הנכללות בתיק הביטוח המשפחתי וזאת לצרכי איתור פוליסות בעלות כיסוי כפול המובילות מן הסתם לכפל תשלומים עבור פוליסות כמעט זהות.
  • מיפוי צרכי הביטוח המשפחתי- בשלב השני, אנו דואגים להכיר לעומק את הצרכים הביטוחיים של כל אחד ואחת מבני המשפחה וזאת במסגרת פגישת ייעוץ במסגרתה יועץ ביטוח מטעמנו לומד להכיר ולאפיין את אורחות חייכם, מצבכם המשפחתי, תחומי התעסוקה של בני המשפחה וכדומה.
  • גיבוש המלצות ודרכי פעולה- בהתאם לממצאי המיפוי אנו משקללים עבורכם את כל צרכי הביטוח המשפחתיים ומגבשים עבורכם מסמך המלצות ודרכי פעולה בכל הנוגע לאופן ניהול תיק הביטוח המשפחתי. בשלב זה אנו מקפידים לבצע התאמה מלאה בין הצרכים הביטוחיים העדכניים שלכם לבין שינוי ו/או הקמת פוליסות ביטוח המותאמות ביותר עבורכם.

חשוב לנו לציין שהתהליך מיועד לכלל המשפחות המחזיקות במספר פוליסות ביטוח שונות, ואין זה משנה אם תבחרו להעביר את ההמלצות המקצועיות שלנו לסוכני ביטוח אחרים המטפלים בכם או שתמשיכו ליהנות משירותי ניהול תיק הביטוח המשפחתי המקצועיים המוצעים על ידינו.

פוסטים נוספים:

קחו אחריות על תיק הביטוח והפיננסים המשפחתי עוד היום:

Call Now Button